DO 4.02 NABÓR WYDZIAŁOWYCH ZGŁOSZEŃ NA FESTIWAL NAUKI I SZTUKI

Do dnia 4 lutego 2023 r. istnieje możliwość zgłaszania imprez na XXI Toruński Festiwal Nauki i Sztuki. Blok, który jest nam dedykowany, tj. „W głąb sztuki” odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2023 r. (sobota) oraz 24 kwietnia 2023 r. (poniedziałek).

XXI edycja Festiwalu organizowana będzie pod hasłem „Pięć wieków po Koperniku”, jednak jedynie Blok „Jaskinia Mądrości” ma być całkowicie poświęcony patronowi naszego Uniwersytetu. Pozostałe bloki i wydarzenia w ich ramach mogą, ale nie muszą być związane z Mikołajem Kopernikiem i jego działalnością.

Zainteresowane osoby proszę o zgłoszenie wydarzenia w dwóch krokach do dnia 4 lutego 2023 r.:

• przesłanie na adres joanacie@umk.pl ogólnej informacji zawierającej tytuł wydarzenia, dzień – 22.04 lub 24.04, rodzaj wydarzenia (np. warsztat, wykład itp.) oraz łączną kwotę niezbędną na zakup materiałów i ewentualne zlecenie usług (bez honorariów dla prowadzących);
  • wypełnienie zgłoszenia na stronie https://www.festiwal.torun.pl/zgloszenie. WAŻNE! Na końcu zgłoszenia proszę wyłącznie o użycie przycisku ZAPISZ SZKIC ZGŁOSZENIA (na tym etapie nie używamy przycisku WYŚLIJ ZGŁOSZENIE). Zapisanie szkicu spowoduje zapamiętanie formularza, jednak nie będzie on widoczny dla Biura Festiwalu. Tak zapisane zgłoszenie można później edytować po akceptacji zgłoszenia przez wydziałowego Koordynatora.

Przed wypełnieniem zgłoszenia na stronie, warto przygotować:

• tytuł - do 121 znaków ze spacjami
  • opis imprezy - do 1000 znaków ze spacjami
  • data i godziny wydarzenia
  • grupa odbiorców (np. przedszkolaki, kl. I-III, młodzież ze szkół średnich, seniorzy itp.)
  • liczba uczestników w jednym powtórzeniu
  • miejsce wydarzenia (adres + numer sali)
  • koszty przeprowadzenia wydarzenia z podziałem na zakup materiałów i ewentualne zlecenie usług (bez honorariów dla prowadzących) oraz przykłady potrzebnych materiałów i usług.