Kontaktul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń

Nagroda publiczności

Nagroda dla Marzeny Wilk

List do studentów Wydziału Sztuk Pięknych

List prodziekana dr hab. Mirosława Wachowiaka, prof. UMK  do studentów Wydziału Sztuk Pięknych UMK

Zarządzenie Rektora UMK z 24 marca

Zarządzenie nr 38 Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 24 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności UMK.

Kanclerz o pracy administracji (zarządzenie z 24 marca)

Zarządzenie nr 11 Kanclerza Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 24 marca 2020 r. w sprawie zasad funkcjonowania administracji UMK oraz sposobu wykonywania obowiązków służbowych przez pracowników niebędących nauczycielami akademickimi w okresie od 26 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

Zajęcia w formie zdalnej (zarządzenie Rektora z 24 marca)

Zarządzenie nr 39 Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 24 marca 2020 r. w sprawie realizacji zajęć dydaktycznych w formie zdalnej.

List prorektora Sokali do Studentów i Doktorantów

Drogie Koleżanki i Koledzy Studenci oraz Doktoranci,

Najlepsze dyplomy na wystawie w CSW

28 lutego o godz. 18:00 w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu została otwarta wystawa "Dyplom 2019", prezentująca najlepsze dyplomy powstałe w zeszłym roku na Wydziale Sztuk Pięknych UMK.