Kontaktul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń

Sukcesy grafików

Konkurs 47 th International Print Award Carmen Arozena 2019, Spain

Rekrutacja 2019 - III etap

30 lipca o godzinie 14:00 na indywidualnych kontach kandydatów w systemie IRK pojawiły się wyniki ostatniego etapu pierwszego naboru na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie na UMK. Osoby zakwalifikowane mają czas na złożenie dokumentów od 31 lipca do 2 sierpnia 2019 roku.

Rekrutacja do szkół doktorskich

W lipcu i sierpniu będzie trwać rejestracja kandydatów do szkół doktorskich na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w roku akademickim 2019/2020.

Rekrutacja nabiera rozpędu

Rekrutacja na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu wkracza w decydującą fazę. Na wydziałach artystycznych trwają egzaminy wstępne, a kandydaci na studia na pozostałych kierunkach mają czas na rejestrację do 11 lipca do godziny 23:59.

Szkoła doktorska Academia Artium Humaniorum zaprasza

Rekrutacja w szkole doktorskiej Academia Artium Humaniorum

Rekrutacja 2019 - ważne terminy

Do czwartku 11 lipca potrwa rejestracja kandydatów na studia stacjonarne I stopnia i jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w roku akademickim 2019/2020.

Centrum Badań i Konserwacji coraz bliżej

- Marzenia się spełniają, nawet jeśli trzeba na nie czasem poczekać – mówił rektor UMK prof. Andrzej Tretyn podczas uroczystości wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę Centrum Badań i Konserwacji Dziedzictwa Kulturowego UMK.

9 maja odbyło się uroczyste wmurowanie Aktu Erekcyjnego

W dniu 9 maja odbyło się uroczyste wmurowanie Aktu Erekcyjnego.