Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

DZIŚ WYBORY DZIEKANA. GŁOSOWANIE DO 14:00!

Zdjęcie ilustracyjne
Kandydaci na dziekana Wydziału Sztuk Pięknych UMK na kadencję 2024-2028; po lewej dr hab. Filip Pręgowski, prof. UMK, po prawej dr hab. Jacek Tylicki, prof. UMK

Na Wydziale Sztuk Pięknych UMK głosowanie na dziekana odbywa się zdalnie w dniu 16.05.2024 r. w godz. 8:00-14:00 (pełen tekst komunikatu Komisji Wyborczej Uniwersytetu dostępny w pliku PDF TU). Zgodnie z § 15 Regulaminu wyborczego głosowania odbywają się elektronicznie, na stronie ankieter.umk.pl

Informujemy, że na stanowisko Dziekana Wydziału Sztuk Pięknych na kadencję 2024−2028 wpłynęły dwa zgłoszenia: od dr. hab. Filipa Pręgowskiego, prof. UMK oraz dr. hab. Jacka Tylickiego, prof. UMK.

W celu oddania głosu należy posiadać służbowy (imienny) adres e-mail w domenie UMK. Szczegółowe informacje dotyczące głosowań dla poszczególnych grup pracowników zostaną przesłane uprawnionym pocztą elektroniczną na służbowe (imienne) adresy e-mail. Elektorami w wyborach dziekańskich są: wszyscy nauczyciele akademiccy, wszyscy pracownicy inżynieryjno-techniczni, wszyscy pracownicy dziekanatu, studenci wydziału będący członkami kolegium elektorów.

Ze szczegółową instrukcją głosowania można zapoznać się w załączonym pliku PDF TU.

Z zarysem programów wyborczych oraz biogramami kandydatów na dziekanów oraz pozostałych kandydatów do kolegium dziekańskiego, można zapoznać się we wskazanych linkach.

Prezentacja założeń programu i zespołu dr. hab. Filipa Pręgowskiego, prof. UMK dostępna jest TU.

-----------

Prezentacja założeń programu i zespołu dr. hab. Jacka Tylickiego, prof. UMK dostępna jest TU.

pozostałe wiadomości