FOTORELACJA Z DRZWI OTWARTYCH 14.03

14.03.2024 r. Wydział Sztuk Pięknych ponownie otworzył się dla wszystkich zainteresowanych. W trakcie Drzwi Otwartych kandydaci na przyszłych studentów i inni goście mieli okazję zobaczyć jak wyglądają sale i pracownie warsztatowe, porozmawiać o kierunkach studiów, oraz skonsultować swoje portfolio. Wydział tego dnia odwiedziło ponad 160 osób!

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia. A od października do studiowania!

Tego dnia miały miejsce:

- oprowadzanie po wystawie "Dyplom 2023" - wystawie najlepszych dyplomów obronionych na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w 2023 r., prezentowanej w Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu";

- wizyta w wybranych wydziałowych pracowniach: Katedrze Grafiki, Katedrze Projektowania Graficznego, Katedrze Malarstwa, Pracowni Witrażu, Centrum Badań i Konserwacji Dziedzictwa Kulturowego UMK;

- prezentacja w Galerii Forum najlepszych prac dyplomowych kierunków Architektura wnętrz oraz Sztuka mediów i edukacja wizualna;

- udział w grze terenowej historyków sztuki;

- udział w mini-wykładach dr. hab. Marcina Jaworskiego, prof. UMK: "Sztuka komiksu" i dr Emilii Ziółkowskiej: "Królowie nocy - toruńskie neony";

- warsztaty na kierunku Architektura wnętrz.

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.