Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

6 MARCA - DNI OTWARTE WYDZIAŁU I "DZIEŃ NA UMK"

Zdjęcie ilustracyjne
proj. Nikodem Pręgowski

Więcej szczegółów

Przypomnij mi o wydarzeniu

6 marca 2024 r. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkania z pracownikami i studentami Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Tego dnia czekamy na Was zarówno w budynkach Wydziału Sztuk Pięknych, jak i w Auli UMK. Zapraszamy!

W godz. 10.00-14.00 przedstawiciele ośmiu kierunków prowadzonych na Wydziale Sztuk Pięknych UMK czekają na kandydatów i innych zainteresowanych w wydziałowych salach i pracowniach budynków zlokalizowanych w Toruniu przy ulicach Sienkiewicza 30/32 oraz Szosie Bydgoskiej 50/56. Na spotkanie zapraszają pracownicy i studenci kierunków: Architektura wnętrz, Grafika, Malarstwo, Sztuka mediów i edukacja wizualna, Konserwacja i restauracja dzieł sztuki, Krytyka artystyczna, Historia sztuki, Ochrona dóbr kultury. Porozmawiajmy o kierunkach i rekrutacji, zadajcie pytania, zobaczcie pracownie, zajrzyjcie w różne kąty Wydziału. Zapraszamy!

Jesteśmy także w Auli UMK! Tu możesz spotkać się z przedstawicielami wszystkich wydziałów, dopytać się o zasady rekrutacji na studia, poznać bliżej nasz Uniwersytet i perspektywy, które stwarza, a także ciekawie spędzić czas w kilku strefach tematycznych. Każdy z 16 wydziałów UMK będzie miał tu swoje stanowisko - Wydział Sztuk Pięknych także. Wydarzenie odbędzie się  w godz. 9:00-15:00. W tej części imprezy mogą uczestniczyć zarówno grupy zorganizowane (klasy szkolne), jak i indywidualni odbiorcy. Wszystkich chętnych na spotkanie w Auli obowiązuje elektroniczna rejestracja za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

pozostałe wiadomości