Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

PRACE TOMASZA WLAŹLAKA NA FESTIWALU SÓNAR W BARCELONIE

Zdjęcie ilustracyjne
kadr z gry Tomasza Wlaźlaka

W czerwcu, podczas 30 edycji międzynarodowego festiwalu Sónar w Barcelonie, prezentowane były artystyczne gry wideo autorstwa dr. Tomasza Wlaźlaka z Katedry Intermediów, stworzone we współpracy z Instytutem B61.

Festiwal Sónar to wydarzenie dla miłośników zaawansowanej muzyki, z artystami nowej generacji i nowinkami ze świata muzyki i sztuki multimedialnej. Podczas wydarzenia publiczność poznaje najnowsze trendy i najistotniejszych artystów krajowej i międzynarodowej sceny elektronicznej. Program obejmuje szeroki zakres działań, w tym sesje disc jockeyów, koncerty i prace we wszystkich formatach multimedialnych (instalacje, grafika online, design itp.). 

Tomasz Wlaźlak zaprezentował interaktywną instalację wykorzystującą technologie informacyjne połączone z platformami mediów społecznościowych. Punktem wyjścia były klasyczne gry zręcznościowe o eksploracji kosmosu.

Źródło zdjęć: https://www.facebook.com/Instytutb61?locale=pl_PL

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.