Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

DOKUMENTACJA ZDJĘCIOWA Z OTWARCIA WYSTAWY MALARSTWA W. WEISSA

Zdjęcie ilustracyjne

W dniu 28 kwietnia 2023 r. o godz. 18.00 miało miejsce otwarcie Laboratorium Badań i Konserwacji Sztuki Nowoczesnej w Centrum Badań i Konserwacji Dziedzictwa Kulturowego, połączone z wernisażem wystawy malarstwa Wojciecha Weissa. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją zdjęciową z otwarcia.

Wystawa przygotowana jest przez studentów II roku Konserwacji i restauracji dzieł sztuki, specjalności malarstwa i rzeźby polichromowanej. Odbywa się pod honorowym patronatem JM Rektora UMK prof. dr. hab. Andrzeja Sokali oraz Dziekan Wydziału Sztuk Pięknych UMK dr hab. Joanny Kucharzewskiej, prof. UMK.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.