Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

TORUŃSCY GRAFICY W "PROJEKCIE PRZESTRZEŃ" W MUZEUM W ŚREMIE

Zdjęcie ilustracyjne

Zapraszamy na Ogólnopolską wystawę Malarstwa i Grafiki - PROJEKT PRZESTRZEŃ, która prezentowana jest w Muzeum Śremskim (ul. Adama Mickiewicza 89, Śrem). W wystawie biorą udział wykładowcy Katedry Grafiki WSzP UMK w Toruniu: dr hab. Zdzisław Mackiewicz, prof. UMK /Pracownia Grafiki Multimedialnej/ i dr hab. Marek Zajko, prof. UMK /Pracownia Wklęsłodruku/.

Ogólnopolska wystawa Malarstwa i Grafiki - PROJEKT PRZESTRZEŃ to platforma do dialogu i konfrontacji różnych postaw artystycznych. Do udziału w wystawie zostali zaproszeni artyści z wielu ośrodków nauki i sztuki:  Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Akademii Sztuki w Szczecinie, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydziału Sztuki Uniwersytetu im. Jana Długosza w Częstochowie, Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu oraz Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej.

Wystawa będzie prezentowana do 24.02.2023 r. 
Kuratorki wystawy: Katarzyna Słuchocka, Joanna Stefańska /Instytut Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego, Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej/.
 
Więcej informacji:
https://luminix.pixieset.com/projektprzestrze/
https://www.facebook.com/muzeumsremskie
https://www.grafika.umk.pl/
https://www.facebook.com/grafikaumk/

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.