ARTYŚCI Z PRACOWNI SERIGRAFII NA WYSTAWIE W TURCJI

Reprezentacja Pracowni Serigrafii Katedry Grafiki Wydziału Sztuk Pięknych UMK - dr hab. Agata Dworzak-Subocz, prof. UMK i dr Piotr Czyż na wystawie Republic’s 99 Years 99 Artworks 29 October Republic Day International Online Group Exhibition w Turcji. Gratulujemy!

To trzecia edycja międzynarodowej wystawy organizowanej przez Trakya University Faculty of Fine Arts w Turcji. W tym roku wystawa składa się z prac artystów z Turcji, Argentyny, Australii, Chin, Indii, Włoch, Kanady, Litwy, Egiptu, Węgier, Pakistanu, Polski, Rumunii, Rosji, Serbii, Słowacji i Tajlandii. Jest ograniczona do jednej pracy 99 artystów reprezentujących malarstwo, rzeźbę, grafikę, fotografię i ceramikę. Wystawa zorganizowana z okazji 99. rocznicy powstania Republiki Tureckiej.

Kuratorka wystawy: prof. Melihat Tüzün.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.