Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE PARLAMENTU STUDENTÓW RP

Zdjęcie ilustracyjne
źródło grafiki: https://wsparciepsychologiczne.psrp.org.pl/

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z projektem Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej zatytułowanym „Strefa komfortu PSRP” https://wsparciepsychologiczne.psrp.org.pl/. To projekt skierowany do wszystkich studentów z całej Polski polegający na wsparciu psychologicznym.

W ramach tej inicjatywy każdy student ma możliwość skorzystania z indywidualnej pomocy online oraz wzięcia udziału w webinariach prowadzonych przez specjalistów.

Możliwe są indywidualne, bezpłatne rozmowy online z psychoterapeutami – specjalistami Kliniki Terapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Na rozmowę indywidualną w ramach teledyżuru psychoterapeutycznego każdy ze specjalistów ma zaplanowane 30 minut. Jest to rozmowa, w której możesz przedstawić swój problem, a terapeuta udzieli Ci odpowiedzi i informacji zgodnych z jego najlepsza wiedzą na temat możliwości pomocy. Tu można zapisać się na konsultacje indywidualne: https://wsparciepsychologiczne.psrp.org.pl/rejestracja/.

Na stronie dostępne są także artykuły psychologiczne https://wsparciepsychologiczne.psrp.org.pl/#artykuly oraz publikacje https://wsparciepsychologiczne.psrp.org.pl/publikacje/. Na prośbę Przewodniczącego Parlamentu Studentów RP, Pana Mateusza Grochowskiego, szczególnie polecamy publikację dotyczącą mitów związanych ze zdrowiem psychologicznym. Dzięki projektowi można poznać odpowiedzi na nurtujące nas często pytania, m.in. w jaki sposób radzić sobie z lękiem, jak produktywnie wykorzystać czas oraz jakie sygnały mogą świadczyć o złym stanie zdrowia psychicznego zarówno naszego, jak i naszych bliskich.

Projekt realizowany w ramach zadania zleconego przez Ministra Edukacji i Nauki.

pozostałe wiadomości