Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

E-TARGI EDUKACYJNE UMK

Zdjęcie ilustracyjne

Tegoroczna edycja targów edukacyjnych UMK odbędzie się na platformie Gather.Town. Wirtualny kampus UMK, w tym Wydział Sztuk Pięknych, będzie można odwiedzić 29 marca 2022 r. w godz. 12:00-18:00.

Targi edukacyjne to doskonała okazja dla uczniów, aby zapoznać się z ofertą dydaktyczną szkół wyższych i zasadami rekrutacji. Osoby niezdecydowane będą mogły porozmawiać z doradcami z Biura Karier UMK, którzy pomogą określić predyspozycje zawodowe i wybrać odpowiedni kierunek studiów.

Jak wziąć udział w targach? Aby dołączyć do wydarzenia i stać się częścią wirtualnego świata, wystarczy kliknąć link (aktywny tylko w dniu targów - ustaw przypomnienie) i stworzyć swojego awatara.

Gather.Town umożliwia prowadzenie rozmów w wirtualnej rzeczywistości na żywo – indywidualnie lub w grupie, a także na czacie.

Aby dowiedzieć się więcej o kierunkach, które oferuje Wydział Sztuk Pięknych UMK, wystarczy zajrzeć do budynku Rektoratu - będą tam aktywne przejścia do wszystkich wydziałów UMK, w tym naszego. W trakcie targów będzie możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami wszystkich kierunków prowadzonych na Wydziale Sztuk Pięknych UMK!

Wirtualna przestrzeń będzie dostępna tylko 29 marca 2022 r. do godz. 18:00.

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

pozostałe wiadomości