NASI FINALIŚCI II MIĘDZYNARODOWEGO TRIENNALE GRAFIKI W CIESZYNIE

Wykładowcy i studenci z Katedry Grafiki WSzP UMK w Toruniu znaleźli się wśród finalistów II Międzynarodowego Triennale Grafiki w Cieszynie.

Wyróżnienia/Nominacje do Nagród otrzymały:
- mgr Oksana Budna-Kaczor w kategorii grafika tradycyjna /wykładowczyni z Pracowni Wklęsłodruku KG/,
- Agata Burzyńska w kategorii grafika cyfrowa /studentka 3 roku w Pracowni Wklęsłodruku KG/.

Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowali się:
- dr hab. Marek Zajko, prof. UMK /wykładowca z Pracowni Wklęsłodruku KG/,
- mgr Ewelina Kołakowska /absolwentka, obecnie studentka studiów doktoranckich Academia Copernicana UMK/,
- Jagoda Jaworska /studentka 5 roku w Pracowni Wypukłodruku KG/,
- Jacek Nogowski /student 5 roku w Pracowni Wklęsłodruku KG/,
- Waleria Suchowiecka /studentka 5 roku w Pracowni Wklęsłodruku KG/,
- Andżelika Miszczuk /studentka 3 roku w Pracowni Wklęsłodruku KG/,
- Małgorzata Kurp /studentka 3 roku w Pracowni Grafiki Multimedialnej KG/,
- Hanna Tarasienko /studentka 2 roku w Pracowni Wklęsłodruku KG/.

Wszystkim gorąco gratulujemy!

Do tegorocznej II edycji Międzynarodowego Triennale Grafiki w Cieszynie nadesłano 2884 prac. Międzynarodowe jury do wystawy pokonkursowej zakwalifikowało 229 grafik 214 artystów. Organizatorem konkursu jest Uniwersytet Śląski / Instytut Sztuk Plastycznych w Cieszynie.

Więcej o II Międzynarodowym Triennale Grafiki w Cieszynie:

Więcej informacji o Katedrze Grafiki:

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.