Kontaktul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

Postępowania zakończone

POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNE – PRZEWÓD DOKTORSKI
ZAKOŃCZONE POSTĘPOWANIA W DZIEDZINIE SZTUK PLASTYCZNYCH W DYSCYPLINIE SZTUKI PIĘKNE

Imię i nazwisko oraz rok obrony
Bogumiła Pręgowska 1993
Marek Basiul 1996
Waldemar Kozub 1996
Adam Panek 1996
Elżbieta Basiul 1997
Zdzisław Mackiewicz 1997
Krystyna Garstka -Saran 1997
Jolanta Wdowczyk 1998
Witold Pochylski 1999
Mirosława Rochecka 2000
Edgar Pill 2000
Wiesława Markiewicz 2002
Elżbieta Gawlikowska-Łabęcka 2002
Michał Rygielski 2003
Elżbieta Jabłońska 2004
Joanna Fydrychowicz 2004
Anna Kola 2005
Krzysztof Białowicz 2005
Anna Bochenek 2005
Izabela Retkowska 2005
Małgorzata Pronobis-Bobowska 2006
Anna Maria Wysocka–Bogacka 2006
Renata Zimnicka–Prabucka 2006
Anna Borcz 2006
Marek Zajko 2006
Jerzy Tomala 2007
Elżbieta Wasyłyk 2007
Kazimierz Jałowczyk 2007
Barbara Niściork 2007
Katarzyna Adaszewska 2008
Maria Wasilewska 2008
Krzysztof Skrzypczyk 2008
Tomasz Barczyk 2009
Andrzej Wasilewski 2009
Nikodem Pręgowski 2009
Maria Kiesner 2009
Weronika Tadaj-Królikiewicz 2010
Dorota Chylińska 2010
Joanna Wróblewska 2010
Sebastian Mikołajczak 2010
Barbara Kaczorowska 2010
Monika Szpener 2011
Iwona Sztyber 2011
Iwona Szpak 2011
Justyna Grzebieniowska 2011
Anna Baran 2011
Aleksandra Sojak-Borodo 2011
Ewa Doroszenko 2012
Piotr Tołoczko 2012
Katarzyna Tretyn-Zečevićo 2012
Katarzyna Łyszkowska 2012
Dariusz Delik 2012
Anna Kazior 2013
Jolanta Kuszaj 2013
Karolina Kiljańska-Bizoń 2013
Tomasz Pietrzyk 2013
Szymon Saliński 2013
Maciej Wierzbicki 2013
Paulina Kaczor-Paczkowska 2013
Justyna Gruszczyk-Woltman 2013
Małgorzata Szewc 2014
Małgorzata Sitkiewicz 2014
Krystian Jajszczyk 2014
Anita Oborska-Oracz 2014
Piotr Zaporowicz 2014
Mikołaj Materne 2014
Ewa Bińczyk 2014
Hanna Józefowska-Nawrot 2014
Waldemar Żuchnicki 2014
Monika Rak 2014
Iwona Liegmann 2014
Piotr Florianowicz 2014
Łukasz Aleksandrowicz 2014
Jolanta Jędrej 2014
Andrzej Haliński 2015
Aleksander Paskal 2015
Agnieszka Basak-Wysota 2015
Maria Szczodrowska 2015
Marta Dziomdziora 2015
Jakub Jaszewski 2016
Magdalena Węgrzyn 2016
Joanna Małecka-Jurek 2016
Agnieszka Majak 2016
Joanna Sitko 2016
Katarzyna Rumińska 2016
Edyta Kasperkiewicz 2016
Tomasz Wlaźlak 2016
Wojciech Kowalczyk 2017
Stanisław Jan Kośmiński 2017
Katarzyna Malejka 2017
Paweł Otwinowski 2017
Liliana Ida Piskorska 2017
Martyna Monika Rzepecka 2017
Radosław Staniec 2017
Martyna Ewa Wolna 2017
Dominika Cecylia Czerniak-Chojnacka 2018
Justyna Jaworska 2018
Natalia Oliwiak 2018
Jakub Stanisław Wawrzak 2018
Natalia Kaja Wiśniewska 2018