OSTATNI DZIEŃ NABORU W KONKURSIE NA PROJEKT GRAFICZNY ETYKIET HERBAT

Herbatki ze zwycięskimi etykietami w II edycji konkursu autorstwa Małgorzaty Kurp - studentki Grafiki UMK, źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/Chelmno.miasto.zakochanych

Dziekan Wydziału Sztuk Pięknych UMK - dr hab. Joanna Kucharzewska, prof. UMK, wraz z partnerem Wydziału - Adamem Jendryczką, dyrektorem Muzeum Ziemi Chełmińskiej, ogłaszają III edycję konkursu na projekt graficzny etykiet herbat.

W związku z tym, iż miasto Chełmno uznane jest za Miasto Zakochanych, przygotowany zostanie pakiet promocyjny zawierający personalizowaną chełmińską herbatę, składającą się z serii 4-6 opakowań. Proponowane hasło tegorocznego konkursu to "MIŁOŚĆ KWITNIE". W projekcie należy uwzględnić promocję marki Chełmna jako "miasta zakochanych".

Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie kierujemy do studentów Wydziału Sztuk Pięknych UMK. Nagroda główna wynosi 1000 zł i możliwość realizacji projektu oraz otrzymania pakietu promocyjnego. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest TU.

Główne założenia konkursu:

- zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie serii 4-6 etykiet o wymiarach 5x9,2 cm (+ spady 2 mm); etykieta będzie naklejana na foliową torebkę o wymiarach 5,5x15 cm; torebka zawierać będzie herbaty o wszystkich bazach - czarne, zielone, owocowe, mieszanki;

- w grafice należy uwzględnić nazwy herbat samodzielnie zaproponowane przez uczestnika konkursu;

- w grafice i/lub nazwie herbaty należy nawiązać do miasta Chełmna - Miasta Zakochanych;

- grafika powinna być przesłana w formacie pdf.

Projekty prosimy nadsyłać do dnia 23 kwietnia 2024 r. na adres mailowy pełnomocniczki Dziekan Wydziału Sztuk Pięknych ds. Promocji - joanacie@umk.pl.

UWAGA! Do konkursu można zgłosić ponownie nienagrodzone projekty z poprzednich edycji, dostosowane do warunków bieżącej edycji konkursu.

Zapraszamy!

Zwycięski projekt I edycji konkursu autorstwa Gabrieli Słowikowskiej - studentki Grafiki na specjalności projektowanie graficzne.