Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

FOTORELACJA Z WERNISAŻU "WIZYTÓWKI"

Zdjęcie ilustracyjne
Autorką identyfikacji wizualnej „Wizytówki” 2023 jest Alicja Werner - studentka Grafiki na specjalności projektowanie graficzne.

Do 29.11.2023 r. trwa wystawa „WIZYTÓWKA”, na której prezentowane są prace studentów Wydziału Sztuk Pięknych UMK wyróżnionych nagrodami dydaktycznymi. Wystawę można zwiedzać stacjonarnie w Galerii Dworzec Zachodni Akademickiego Centrum Kultury „Od Nowa”, ul. Gagarina 37A, Toruń.

Wernisaż odbył się 8 listopada 2023 r. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z otwarcia wystawy. Zdjęcia wykonali Adam Fisz i Dariusz Bógdał.

Celem nagród dydaktycznych z kierunków artystycznych jest pobudzanie i popieranie działalności artystycznej studentów oraz premiowanie ich wybitnych osiągnięć. Celem nagrody dydaktycznej kierunku Konserwacja i restauracja dzieł sztuki jest docenienie osiągnięć studentów w zakresie realizacji historycznych technik artystycznych oraz kopii malarskich. Z założeniami wszystkich nagród dydaktycznych można zapoznać się TU.

Tegorocznymi nagrodzonymi są:

Nagrodą im. prof. Sławomira Janiaka – Alicja Werner z kierunku Grafika;

Nagrodą im. prof. Edmunda Piotrowicza –  Anna Mandziak z kierunku Grafika;

Nagrodą im. prof. Stefana Narębskiego - Pola Cołbecka z kierunku Architektura wnętrz;

Nagrodą im. Jerzego Ludwińskiego –  Anna Szczepaniak  z kierunku Sztuka mediów i edukacja wizualna;

Nagrodą im. prof. Stanisława Borysowskiego –  Justyna Permus-Sałańska z kierunku Malarstwo;

Nagrodą im. prof. dr. hab. Józefa Flika - Matylda Rabiega z kierunku Konserwacja i restauracja dzieł sztuki.

Serdecznie gratulujemy!

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.