KONFERENCJA "MIASTO (Z)LITER..."

Organizatorzy interdyscyplinarnej konferencji naukowej "Miasto (z) liter – typografia i liternictwo w przestrzeni publicznej" zapraszają wszystkich chętnych do wysłuchania konferencyjnych wystąpień. Konferencja odbywa się w dniu 28 listopada 2023 r. w Toruniu w Galerii Sztuki Wozownia, w godz. 9.00-18.00. Pełen program konferencji dostępny jest w PDF_Program. Wstęp na obrady wolny!

Szczegółowe informacje o konferencji na stronie: https://wozownia.pl/miasto-z-liter/.

Konferencja organizowana jest przez Katedrę Historii Sztuki XX w. w Europie Środkowej i na Emigracji Wydziału Sztuk Pięknych UMK oraz Galerię Sztuki Wozownia.

Komitet organizacyjny: Magdalena Maciudzińska-Kamczycka (Katedra Historii Sztuki XX w. w Europie Środkowej i na Emigracji, Wydział Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu), Emilia Ziółkowska-Ganc (Katedra Historii Sztuki XX w. w Europie Środkowej i na Emigracji, Wydział Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu), Natalia Cieślak (Galeria Sztuki Wozownia w Toruniu).