REKRUTACJA NA STUDIA. HARMONOGRAM EGZAMINÓW PRAKTYCZNYCH

Kadr z filmu Małgorzaty Tekieniewskiej pt. "Fold-Początek"

5 czerwca 2023 r. zostały otwarte elektroniczne zapisy na studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wydział Sztuk Pięknych UMK w roku akademickim 2023/2024 oferuje 12 kierunków studiów.

Z załączonej tabeli można zapoznać się ze szczegółowym terminarzem i miejscem egzaminów praktycznych na kierunki artystyczne oraz Konserwację i restaurację dzieł sztuki.

Inne informacje - o wydziałowych kierunkach studiów, obowiązującym harmonogramie, wymaganiach oraz wskazówki, jak przejść przez rekrutację krok po kroku znajdują się na stronie Wydziału Sztuk Pięknych w zakładce Kandydat https://art.umk.pl/kandydat/.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o Wydziale Sztuk Pięknych UMK i poczucia atmosfery tego miejsca!

Oferta dydaktyczna Wydziału Sztuk Pięknych UMK obejmuje:

- 3 kierunki studiów jednolitych magisterskich: Grafika, Malarstwo, Konserwacja i restauracja dzieł sztuki;

- 5 kierunków studiów 3-letnich I stopnia: Architektura wnętrz, Sztuka mediów i edukacja wizualna, Ochrona dóbr kultury, Krytyka artystyczna, Historia sztuki;

- 4 kierunki studiów 2-letnich II stopnia: Architektura wnętrz, Sztuka mediów i edukacja wizualna, Ochrona dóbr kultury, Historia sztuki.

Szczegółowy terminarz rekrutacji w I turze dostępny jest TU.

Wydział Sztuk Pięknych  UMK

Dziekanat – mgr Beata Suty, telefon: 56 611 3854

e-mail: beata.suty@umk.pl

Uczelniana Komisja Rekrutacyjna udziela informacji poprzez pocztę e-mail.

Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich – kampus toruński

• telefon: 56 611-4949, 56 611-4515