Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

OD NOWA. ZDJĘCIA Z OTWARCIA WYSTAWY TOWARZYSZĄCEJ "DYPLOMOWI 2022"

Zdjęcie ilustracyjne

W Galerii Dworzec Zachodni w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” w Toruniu trwa wystawa towarzysząca "DYPLOMOWI 2022", prezentująca wybrane dyplomy nominowane do wyróżnień na Wydziale Sztuk Pięknych w roku 2022. Wystawę można zwiedzać do 12.03.2023!

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z otwarcia wystawy w dniu 17.02.2023.

Na wystawie swoje dyplomy prezentują: Pola Cołbecka z Architektury wnętrz, Eliza Kwiatkowska z Grafiki (spec. projektowanie graficzne), Adrianna Wiśniewska z Grafiki (spec. projektowanie graficzne), Kinga Wiśniewska z Grafiki (spec. projektowanie graficzne), Karolina Marcinkowska z Malarstwa (spec. malarstwo w architekturze), Justyna Bogucka ze Sztuki mediów i edukacji wizualnej (spec. rysunek mediów), Agata Domińska ze Sztuki mediów i edukacji wizualnej (spec. rysunek mediów), Magdalena Mazur ze Sztuki mediów i edukacji wizualnej (spec. multimedia i fotografia), Martyna Wenda ze Sztuki mediów i edukacji wizualnej (spec. multimedia i fotografia), Michał Błędowski z Konserwacji i restauracji dzieł sztuki (spec. konserwacja i restauracja rzeźby i detali architektonicznych).

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.