WCIĄŻ TRWA REKRUTACJA 2022/2023

Kadr z filmu Małgorzaty Tekieniewskiej pt. "Fold-Początek"

Trwa elektroniczna rejestracja na studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na rok akademicki 2022/2023. W II naborze Wydział Sztuk Pięknych UMK w roku akademickim 2022/2023 oferuje:

- 2 kierunki studiów jednolitych magisterskich: Malarstwo, Konserwacja i restauracja dzieł sztuki;

- 3 kierunki studiów 3-letnich I stopnia: Sztuka mediów i edukacja wizualna, Ochrona dóbr kultury, Krytyka artystyczna;

- 4 kierunki studiów 2-letnich II stopnia: Architektura wnętrz, Sztuka mediów i edukacja wizualna, Ochrona dóbr kultury, Historia sztuki.

Szczegółowy harmonogram rekrutacji w II turze dostępny jest TU.

Więcej informacji o kierunkach studiów, obowiązującym harmonogramie oraz wskazówki, jak przejść przez rekrutację krok po kroku znajdują się na stronie https://www.umk.pl/kandydaci/.

Szczegółowe wymagania rekrutacyjne na poszczególne kierunki studiów Wydziału Sztuk Pięknych UMK znajdują się TU.

Zapraszamy do obejrzenia filmu informującego o ofercie dydaktycznej naszego Wydziału i kwestiach organizacyjnych związanych z tegoroczną rekrutacją.