TRWA TYDZIEŃ OŚRODKA WSPARCIA I ROZWOJU

fot. Andrzej Romański

Do 16 kwietnia 2021 r. trwa inauguracyjny Tydzień Uniwersyteckiego Ośrodka Wsparcia i Rozwoju Osobistego.

Uniwersytecki Ośrodek Wsparcia i Rozwoju Osobistego to nowo utworzona jednostka UMK, która powstała w odpowiedzi na potrzeby i problemy zgłaszane przez społeczność Uniwersytetu oraz sygnalizowane przez nią rosnące obciążenia w sferze emocji, trudności w radzeniu sobie ze stresem i nowymi sytuacjami (jak np. lockdown). Ośrodek współpracuje z psychologami, psychiatrami oraz pełnomocnikami JM Rektora do spraw równego traktowania i do spraw bezpieczeństwa studentów i doktorantów, oraz z rzecznikiem akademickim.

W trakcie bieżącego tygodnia będą się odbywać w formule on-line wykłady, wywiady, spotkania i konsultacje. Szczegółowy program jest dostępny TU.