Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

PRACOWNICY NA WYSTAWIE "MIRROR FACE TO FACE 2024" WE WŁOSZECH

Zdjęcie ilustracyjne

Grafiki dr. hab. Marka Zajko, prof. UMK oraz dr Martyny Rzepeckiej na wystawie MIRROR FACE TO FACE 2024 / Italian and Polish Artists Exhibition we Włoszech! Wystawę można oglądać do 31 lipca 2024 r. w Galerii Villa Caldogno, Vicenza, Włochy.

Do 10. edycji projektu "MIRROR FACE TO FACE" - Italian and Polish Artists Exhibition", kuratorki wystawy: Valeria Bertesina /Dyrektor Międzynarodowego Biennale Sztuki, Schio, Włochy oraz dr Magdalena Kacperska /wykładowczyni w Instytucie Nowych Mediów i Kompozycji Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi, zaprosiły 60 twórców z Włoch i Polski. Projekt „MIRROR FACE TO FACE” w swoim założeniu prezentuje prace wybranej grupy artystów, z których każdy pokazuje unikalne podejście do tematu portretu, używając różnych mediów i technik graficznych. Projekt, stanowiący platformę artystycznego dialogu oraz akcentowania różnorodności kulturowej jako wspólnego dziedzictwa społecznego, został zrealizowany pod patronatem UNESCO. Kolejna odsłona wystawy MIRROR FACE TO FACE 2024 będzie miała miejsce w Galerii BWA w Sieradzu w Polsce na początku 2025 roku.
 
Marek Zajko, Bukowski III _version IV, Study of a certain disease cycle, 2022, suchoryt, 70x100 cm
Martyna Rzepecka, myself and mine(r) 1, 2023, linoryt, 100x70 cm
 
Na wystawie, Marek Zajko, wykładowca toruńskiej Katedry Grafiki prezentuje pracę "Bukowski III _version IV, Study of a certain disease cycle" w technice suchorytu z cyklu "Studium pewnej choroby". Natomiast Martyna Rzepecka z Katedry Rysunku linoryt ryty lewą ręką pt. "myself and mine(r) 1".
 
W wystawie udział biorą następujący artyści:
Więcej informacji o projekcie i wystawie:
Mirror - Face to face / Rassegna internazionale di Grafica d’Arte:
https://www.mirrorfacetoface.eu/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR1Knstp7ZE8atl5IZniAu6tZxKOb-cSSjLr8shcVXHXfz6z8iP4a3NvP0s_aem_AU0ApMyf_8ZCQjy589F3o00wYdfO-fUUE4yQSk8Wac_IvIvfd5AzccB0qOAaMSmq-r6Skfb3oLM9U_C33p4ndaH0
Mirror Face to Face/ Facebook:
https://www.facebook.com/mirrorfacetoface

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.