KONCERT "SARA KORDOWSKA + GRAFIKA UMK"

Projekt materiałów promocyjnych: Martyna Zemke

W dniu 7 czerwca 2024 r. zapraszamy na koncert "Sara Kordowska + Grafika UMK" wzbogacony tworzonymi na żywo wizualizacjami wykonanymi przez studentki toruńskiej Katedry Grafiki z Pracowni Grafiki Multimedialnej. Koncert rozpocznie się o godz. 17:00 w Forcie XIV przy ul. Łódzkiej. Obowiązuje studencka wejściówka - 10zł, do nabycia u studentów pracowni wklęsłodruku.

"Sara Kordowska + Grafika UMK" to wydarzenie towarzyszące tegorocznej edycji Chillu Graficznego - spotkania integracyjnego dla wszystkich studentów, absolwentów oraz pracowników Katedry Grafiki. Sara Kordowska to zespół reprezentujący świeżą polską alternatywę. 7 czerwca 2024 r. zaprezentują się w okrojonej formie trio zamiast standardowej piątki. Kompozycje zostały specjalnie dostosowane do tego projektu, ukazując nową, jeszcze bardziej elektroniczną odsłonę grupy. Sara śpiewa o amstafach, cytrynowych tartach i o tym, że jej mózg pracuje na innych BPM’ach. Na basie, SPDS i elektronice towarzyszą jej Miłosz Wojciechowski i Jędrzej Szmelter.
Koncert dopełnią wizualizacje tworzone na żywo autorstwa studentek III i IV roku Pracowni Multimediów: Anastazji Urbanowicz, Zuzanny Przeworskiej i Natalii Szmańdy, przygotowanych w ramach warsztatów poprowadzonych przez Tomasza Lingo, studenta IV roku.
Więcej: https://www.facebook.com/grafikaumk.