WYSTAWA STUDENTÓW W RAMACH ŚWIATOWEGO DNIA GRAFIKA

Zapraszamy do Spichlerza 57 w Grudziądzu (Grudziądzkie Centrum Aktywizacji Społecznej, ul. Spichrzowa 57) na wystawę prezentującą prace studentów z toruńskiej Katedry Grafiki Wydziału Sztuk Pięknych UMK, w ramach obchodów Światowego Dnia Grafika. Wernisaż wystawy odbędzie się 6 czerwca 2024 r. o godz. 17:00.

Na wystawie prezentowanych będzie ponad 40 dzieł graficznych wykonanych w technikach wklęsłodruku, litografii, serigrafii, wypukłodruku i cyfrowych, słuchaczy studiów doktoranckich - Jagody Jaworskiej i Dawida Ławickiego, oraz studentów studiów magisterskich.

Uczestnicy wystawy: Bielawska Julia, Borowska-Beszta Kornelia, Cebula Martyna, Chmarzyński Hubert, Gizińska Alicja, Gralik Zuzanna, Gusek Olga, Jarzębska Julia, Jarzębska Weronika, Jaworska Jagoda, Kocińska Zuzanna, Kotewicz Marta, Krankowska Agata, Krogolewska Zofia, Kruszyńska Agata, Kubas Marta, Małolepsza Aleksandra, Matecka Aleksandra, Mazur Aleksandra, Lingo Tomasz, Ławicki Dawid, Oszczyk Zuzanna, Piotrowski-Pawlikowski Albert, Płatek Maciej, Przeworska Zuzanna, Radziewicz Edyta, Rusiłowicz Sandra, Sendurkiewicz Wiktoria, Skarzyńska Joanna, Smyrak Iwo, Soroko Dominika, Stawicka-Pipowska Maja, Szarszewska Zuzanna, Szmańda Natalia, Wamka Roksana, Węgierska Natalia, Woźniak Amelia, Zaruska Julia, Zemke Martyna, Zielaskowska Maja, Zielińska Oliwia.