NABÓR ZGŁOSZEŃ DO NAGRODY REKTORA DLA STUDENTÓW I DOKTORANTÓW

fot. Andrzej Romański

Do 2 czerwca 2024 r. trwa nabór zgłoszeń do nagrody rektora dla studentów i doktorantów za wyróżniającą działalność organizacyjną na rzecz społeczności UMK.

Zgodnie z Zarządzeniem nr 50 J.M. Rektora UMK z 28 marca 2023 r. (pełen tekst w pliku PDF) rektor może przyznać nagrodę studentowi/ce lub doktorantowi/ce za wyróżniającą działalność organizacyjną na rzecz społeczności UMK.  Wniosek powinien obejmować działalność organizacyjną od 1 czerwca 2023 r. do 31 maja 2024 r.

W związku z powyższym zapraszamy do nadsyłania wypełnionych komputerowo zgłoszeń na załączonym formularzu (do pobrania TU). Należy przesłać je e-mailem w formie edytowalnej wraz ze spisem załączników potwierdzających osiągnięcia (dokumentów/zaświadczeń/opinii nauczycieli i in.) do pani Ewy Podgórskiej (ewapodgorska@umk.pl) lub pani Moniki Kowalewskiej (mkowalewska@umk.pl). Szczegóły wypełnienia zgłoszenia i opracowania plików z załącznikami zostały rozesłane e-mailem na konta studenckie.