DZIEKANAT WYDZIAŁU SZTUK PIĘKNYCH NAJLEPSZY W PLEBISCYCIE

Miło nam poinformować, że w plebiscycie organizowanym przez Samorząd Studencki i Samorząd Doktorantów UMK Gali Copernicana, w kategorii "Z sercem dla studenta - najlepszy dziekanat" wygrał Dziekanat Wydziału Sztuk Pięknych UMK!!!

Takimi słowami została scharakteryzowana praca i atmosfera panująca w naszym Dziekanacie:

Dziekanat Wydziału Sztuk Pięknych rozumie, szanuje, pomaga, wspiera,

wskazuje, dopinguje, jest dumny gdy student sobie poradzi.

Gdy jednak sytuacja robi się napięta, Dziekanat Sztuk Pięknych ratuje studenta! :)

Przypominamy, że w naszym Dziekanacie pracują: mgr Katarzyna Kolasińska, mgr Maria Bednarek-Kwieciak, mgr Ewa Podgórska, mgr Monika Kowalewska, mgr Beata Suty, mgr Małgorzata Trokowska, mgr Anna Goldstrom, dr Katarzyna Krynicka-Szroeder. Gratulujemy całemu zespołowi!

Na zdjęciu utrwalony moment jak Ewa Podgórska i Monika Kowalewska odbierają dyplom od Prorektor ds. Współpracy z Otoczeniem Społecznym i Gospodarczym - prof. dr hab. Aldony Glińskiej-Neweś.