NICOLAUS BANK MECENASEM KULTURY I PARTNEREM WYDZIAŁU

W zeszłym tygodniu Wydział Sztuk Pięknych UMK zyskał nowego partnera! Kolejne porozumienie o współpracy zostało podpisane z Nicolaus Bank w Toruniu. W nowoczesnym oddziale siedziby banku możemy organizować małe wystawy, wydarzenia artystyczne oraz spotkania popularyzujące wiedzę i sztukę. Już niedługo pierwsza odsłona naszej współpracy!

Nicolaus Bank to nowe wcielenie Banku Spółdzielczego w Toruniu o bogatej historii. Za datę powstania uważa się rok 1873. We wrześniu 2023 r. Bank otworzył Nicolaus Bank Cafe, w którym odbywają się wydarzenia kulturalne, biznesowe i networkingowe.

Zdjęcia przedstawiają Dziekan Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu - dr hab. Joannę Kucharzewską, prof. UMK oraz Grzegorza Wojciechowskiego – Dyrektora Zespołu Marketingu i Bankowości Zdalnej podczas podpisywania porozumienia.