REJESTRACJA NA ZAJĘCIA OGÓLNOUNIWERSYTECKIE

Studentka i student przed otwartym laptopem. Oboje uśmiechają się
Zajęcia ogólnouniwersyteckie pozwalają wybrać dodatkowe przedmioty rozwijające zainteresowania studentów i studentek fot. Andrzej Romański

Została uruchomiona rejestracja na zajęcia ogólnouniwersyteckie w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024. Rejestracja na zajęcia potrwa do 3 marca 2024 r. do godz. 23:59.

Zajęcia ogólnouniwersyteckie, prowadzone w języku polskim lub w języku obcym umożliwiają studentom i studentkom uzyskanie wiedzy z różnych dziedzin niezwiązanych bezpośrednio z tematyką realizowanych studiów, sprzyjają rozwojowi ogólnemu oraz późniejszemu wzmocnieniu pozycji na rynku pracy. Zestawienie przedmiotów jest dostępne na stronie: https://www.umk.pl/studenci/zajecia-ogolnouniwersyteckie/.

Warto przypomnieć, że zgodnie z Uchwałą nr 40 Senatu UMK z 22 czerwca 2021 r. istnieje możliwość zapisania się na dwa przedmioty ponadprogramowe w ciągu roku bez dodatkowych opłat.