WYSTAWA INDYWIDUALNA LAUREATKI NAGRODY IM. E. PIOTROWICZA

Zapraszamy na wystawę indywidualną Anny Mandziak, tegorocznej laureatki Nagrody Dydaktycznej im. prof. Edmunda Piotrowicza. Otwarcie wystawy odbędzie się 18 października (środa) 2023 r. o godz. 17.00 w Galerii Dworzec Zachodni w Toruniu, ul. Gagarina 37a.

Wystawa trwa do 03.11.2023 r. Nagroda im. prof. Edmunda Piotrowicza zostanie oficjalnie wręczona 8 listopada 2023 r., podczas otwarcia wystawy – „Wizytówka” w Galerii Dworzec Zachodni w Toruniu, Akademickie Centrum Kultury „Od Nowa”. Katedra Grafiki WSzP UMK w Toruniu honoruje laureatkę dodatkową nagrodą, jaką jest właśnie wystawa indywidualna w  Galerii Dworzec Zachodni w Toruniu.

Nagrodzona artystka jest aktualnie studentką V roku Kierunku Grafika, specjalności Grafika Warsztatowa w Pracowni Wypukłodruku Katedry Grafiki WSZP UMK w Toruniu, prowadzonej przez prof. dr. hab. Marka Basiula i dr. hab. Michała Rygielskiego, prof. UMK. Studiuje także na wydziale Rzeźby na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.