HARMONOGRAM TURY UZUPEŁNIAJĄCEJ REKRUTACJI

Kadr z filmu Małgorzaty Tekieniewskiej pt. "Fold-Początek"

Trwa elektroniczna rejestracja na studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na rok akademicki 2023/2024. W II naborze Wydział Sztuk Pięknych UMK w roku akademickim 2023/2024 oferuje:

- dwa kierunki studiów jednolitych magisterskich: Malarstwo, Konserwacja i restauracja dzieł sztuki;

- cztery kierunki studiów 3-letnich I stopnia: Architektura wnętrz, Historia sztuki, Ochrona dóbr kultury, Krytyka artystyczna;

- cztery kierunki studiów 2-letnich II stopnia: Architektura wnętrz, Sztuka mediów i edukacja wizualna, Ochrona dóbr kultury, Historia sztuki.

------

UWAGA! Dla kierunków: grafika oraz sztuka mediów i edukacja wizualna I stopnia, nie jest prowadzona II tura rekrutacji w naborze 2023/2024.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o Wydziale Sztuk Pięknych UMK i poczucia atmosfery tego miejsca!

Szczegółowy harmonogram rekrutacji w II turze oraz terminarz egzaminów praktycznych i rozmów kwalifikacyjnych.

Harmonogram rekrutacji w II turze oraz terminarz egzaminów praktycznych i rozmów kwalifikacyjnych dostępny jest także TU.

Szczegółowe wymagania rekrutacyjne na poszczególne kierunki studiów Wydziału Sztuk Pięknych UMK znajdują się TU.

Wskazówki, jak przejść przez rekrutację krok po kroku znajdują się na stronie https://www.umk.pl/kandydaci/krok-po-kroku/kampus-torunski/