TRWA OCENA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

Przypominamy, że w systemie USOS są otwarte kwestionariusze ankiety oceny zajęć dydaktycznych prowadzonych w semestrze letnim i całym roku akademickim 2022/2023. Zebrane podczas ewaluacji wyniki pomogą wykładowcom ulepszać ich pracę, a władzom poszczególnych jednostek uczelni doskonalić proces kształcenia.

Cykliczne przeprowadzanie ankiet pozwala uczestnikom zajęć na wyrażanie swojej opinii. Komentarze i opinie wpłyną na docenienie najlepszych nauczycieli.

Osoba wypełniająca ankietę sama decyduje, czy komentarz będzie ukryty, czy widoczny dla wykładowcy. Ukryte uwagi trafią bezpośrednio do dziekanów wydziałów; z tej możliwości należy korzystać przede wszystkim wtedy, gdy nie jest dostępna inna forma zgłoszenia problemów.

Badanie polega na wypełnieniu kwestionariusza dostępnego po zalogowaniu w systemie USOS (https://usosweb.umk.pl/) lub w aplikacji Mobilny USOS UMK. Zajmuje to zaledwie kilka minut.

Informacje o tym, czemu służy badanie i w jaki sposób zachowywana jest anonimowość osób biorących w nim udział, przedstawia poniższy film.