PRZYGOTUJ SIĘ DO SESJI! WSPARCIE PROROZWOJOWE I PSYCHOLOGICZNE

Przypominamy, że Uniwersytecki Ośrodek Wsparcia i Rozwoju Osobistego zaprasza wszystkich studentów UMK do korzystania z oferty dotyczącej wsparcia prorozwojowego oraz pomocy w radzeniu sobie z różnymi sytuacjami.

W ramach Uniwersyteckiego Ośrodka Wsparcia i Rozwoju Osobistego oferowane są:

1. Wsparcie edukacyjne - jak wzbudzić motywację do pracy, rozwinąć kompetencje społeczne, lepiej zarządzać czasem, rozwijać mocne strony, radzić sobie w różnych sytuacjach na uczelni (więcej TU).
  2. Pomoc psychologiczna i psychiatryczna w zakresie pokonywania barier wynikających ze stresu, stanów lękowych, problemów natury psychicznej, poczucia wykluczenia społecznego oraz trudności w komunikacji (więcej TU).
  3. Treningi relaksacyjne w formie online przygotowane specjalnie na potrzeby społeczności akademickiej UMK przez Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO (więcej TU) oraz poradnik EmotionAid® z 5 krokami, które w krytycznych sytuacjach pomogą poradzić sobie z uczuciami i rekcjami (do pobrania TU).
  4. Wsparcie w rozwoju osobistym - z pomocą materiałów, które pomogą zrozumieć siebie i innych oraz mogą inspirować do dalszego rozwoju osobistego - nagrania wykładów, ćwiczeń służących zdrowiu, relaksowi, samoświadomości siebie (więcej TU) oraz pozycje książkowe z zakresu psychologii, filozofii, socjologii (więcej TU).