Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

NOMINACJE DO "OSOBOWOŚCI ROKU 2022"

Zdjęcie ilustracyjne
Na zdjęciu Barbara Gmińska-Nowak nominowana do tytułu "Osobowość Roku 2022" w kategorii "Nauka" fot. Andrzej Romański

Miło nam poinformować, że osoby związane z Wydziałem Sztuk Pięknych UMK w Toruniu otrzymały nominacje do tytułu "Osobowość Roku 2022". Na etapie wojewódzkim nominacje przyznają Kapituły Redakcji "Expressu Bydgoskiego", "Gazety Pomorskiej" i "Nowości Dziennika Toruńskiego".

Nominację do tytułu w kategorii Nauka otrzymała nasza pracowniczka i doktorantka - mgr Barbara Gmińska-Nowak, którą kapituła doceniła za wkład naukowy, w szczególności za badania dendrochronologiczne w Nepalu. TU można oddać swój głos na nominowaną. Głosowanie trwa do środy, 8 marca 2023 r. do godz. 21:00.

W kategorii Kultura nominację otrzymali: doktorant w szkole doktorskiej nauk humanistycznych, teologicznych i artystycznych Arek Pasożyt (Arkadiusz Tadych) oraz absolwenci Wydziału Sztuk Pięknych UMK: Dariusz Delik, Dawid Lewandowski, Alicja Wieczorek, Adrian Kiszka. TU można oddać głosy na nominowanych. Głosowanie trwa do wtorku, 21 lutego 2023 r. do godz. 21:00.

OSOBOWOŚĆ ROKU to plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W kategorii Kultura prestiżowe nagrody za działania w 2022 roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach naszego regionu, a następnie na szczeblu województwa. W kategorii Nauka głosowanie jest prowadzone w jednym etapie w skali całego województwa. Na kwietniowym wojewódzkim finale akcji zostaną przyznane tytuły "Osobowości Roku Kujaw i Pomorza 2022". Laureaci w każdej kategorii z każdego województwa zostaną zaproszeni na ogólnopolską galę, która odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie - wezmą oni udział w ogólnopolskim finale, w którym zwycięzcy zdobędą tytuły Osobowość Roku Polski 2022 w każdej kategorii. Więcej o plebiscycie TU.

pozostałe wiadomości