Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

OSTATNIE DNI NABORU W KONKURSIE NA PROJEKT GRAFICZNY ETYKIET HERBAT

Zdjęcie ilustracyjne
Zwycięski projekt I edycji konkursu autorstwa Gabrieli Słowikowskiej - studentki Grafiki na specjalności projektowanie graficzne

  

Dziekan Wydziału Sztuk Pięknych UMK - dr hab. Joanna Kucharzewska, prof. UMK, wraz z partnerem Wydziału - Adamem Jendryczką, dyrektorem Muzeum Ziemi Chełmińskiej, ogłaszają II edycję konkursu na projekt graficzny etykiet herbat.

W związku z tym, iż miasto Chełmno uznane jest za Miasto Zakochanych, na Walentynki 2023 przygotowany zostanie drugi pakiet promocyjny zawierający personalizowaną chełmińską herbatę. Stąd kierujemy do studentów, absolwentów, pracowników Wydziału Sztuk Pięknych UMK zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagroda główna wynosi 500 zł i możliwość realizacji projektu oraz otrzymania pakietu promocyjnego.

Warunki konkursu:

- zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie serii 6 etykiet o wymiarach 5x9,2 cm; etykieta będzie naklejana na foliową torebkę o wymiarach 5,5x15 cm; torebka zawierać będzie herbaty o wszystkich bazach - czarne, zielone, owocowe, mieszanki;

- w grafice należy uwzględnić nazwy herbat samodzielnie zaproponowane przez uczestnika konkursu;

- w grafice i/lub nazwie herbaty należy nawiązać do miasta Chełmna - Miasta Zakochanych, ale etykiety nie muszą nawiązywać bezpośrednio do Walentynek.

Projekty prosimy nadsyłać do dnia 31 grudnia 2022 r. na adres mailowy pełnomocnika Dziekan Wydziału Sztuk Pięknych ds. Promocji - joanacie@umk.pl.

UWAGA! Do konkursu można zgłosić ponownie nienagrodzone projekty z zeszłorocznej edycji konkursu, dostosowane do warunków bieżącej edycji konkursu.

Zapraszamy!

pozostałe wiadomości