FUNKCJONOWANIE ARTYSTY NA RYNKU. WYSTAW SWOJĄ PRACĘ NA SPRZEDAŻ

W najbliższą środę 23 listopada 2022 r. o godzinie 10:00 w Galerii Wnętrz AMC (ul. Lelewela 33) odbędzie się wykład skierowany do studentów dotyczący funkcjonowania artystów na rynku. Wykład inauguruje szerszą współpracę studentów naszego wydziału z Galerią AMC (zostało podpisane w tej sprawie porozumienie z Dziekan Wydziału).

Wykład pt. "Po co nam artyści" wygłosi Tomasz Cebo. Opowie w nim o procesie twórczym, dopasowaniu się do potrzeb klientów i projektowaniu doświadczeń.

Planowane jest zorganizowanie wystawy prac studentów z umożliwieniem ich zakupu klientom Galerii (z niewielką, 15% prowizją dla organizatorów). Prace mogą być różnego rodzaju: obrazy, grafiki, rysunki, prace w szkle lub ceramice. Organizatorzy zapewniają przestrzeń do ekspozycji: 2 ściany o wymiarach 21mx4m, 2 ściany o wymiarach 6mx4m, 1 ściana o wymiarach 9mx4m, 1 ściana o wymiarach 4mx3m.