Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

SZKOLENIA UNIWERSYTECKIEGO OŚRODKA WSPARCIA I ROZWOJU OSOBISTEGO

Zdjęcie ilustracyjne

Zapraszamy do skorzystania z oferty Uniwersyteckiego Ośrodek Wsparcia i Rozwoju Osobistego skierowanej do osób studiujących i pracujących na UMK. Istnieje także możliwość zgłaszania potrzeb i chęci współpracy.

Uniwersytecki Ośrodek Wsparcia i Rozwoju Osobistego został utworzony jako odpowiedź na potrzeby i problemy zgłaszane przez studentów i pracowników UMK. Podjęliśmy decyzję o stworzeniu przyjaznego miejsca pracy i studiowania, ponieważ badania realizowane w systemie zapewniania jakości kształcenia i warunków pracy wskazują na rosnące obciążenia członków naszej społeczności w sferze emocji, trudności w radzeniu sobie ze stresem i nowymi sytuacjami (jak np. lockdown). Wiele osób odczuwa także potrzebę wsparcia prorozwojowego. Celem Ośrodka jest udzielanie wsparcia psychologicznego i psychiatrycznego oraz podejmowanie działań na rzecz rozwoju osobistego członków społeczności akademickiej.

DLA STUDENTÓW

  • Warsztat online "Jak się zaprezentować, by chciano Cię oglądać - PowerPoint kontra Prezi " (Termin: 24.11.2022 godz. 14:00-15:30);
  • Warsztat online „Studia z humorem i u/śmiechem” (Termin: 17.11.2022, godz. 17:00-19:00);
  • Wsparcie edukacyjneNie radzisz sobie na zajęciach? Nie możesz zmotywować się do napisania pracy licencjackiej, magisterskiej? Chcesz lepiej zarządzać swoim czasem? – zgłoś się do Zespołu ds. Studentów Niepełnosprawnych;
  • Strefa relaksu i profilaktyki zdrowotnej - zachęcamy do wykorzystywania nagrań, które zostały przygotowane specjalnie dla społeczności UMK.

DLA PRACOWNIKÓW/DOKTORANTÓW

pozostałe wiadomości