WYSTAWA "CONNECTION" W GALERII FORUM

Zapraszamy na wydarzenia związane ze szkłem na  Wydziale Sztuk Pięknych UMK, które odbywają się w dniach 18-21 października 2022 r., w związku z ogłoszeniem przez Radę Generalną ONZ roku 2022 Międzynarodowym Rokiem Szkła ONZ.

W dniu 20 października (czwartek) 2022 r. o godzinie 14.00 zapraszamy na wernisaż wystawy International Project Glass Art Workshop 2019 "Connection", na której prezentowane będą szklane prace wykonane przez studentów i wykładowców w ramach międzynarodowych warsztatów na ASP we Wrocławiu. Uczestnicy wystawy związani są z uczelniami: ASP we Wrocławiu, UMK w Toruniu, ASP w Bratysławie, Uniwersytet Sztuki i Designu w Budapeszcie i Uniwersytet Sztuki w Muncie. Wystawa jest prezentowana w Galerii Forum Wydziału Sztuk Pięknych UMK do 15.11.2022 r.

Pełen harmonogram wydarzeń związanych ze szkłem, które odbywają się na  Wydziale Sztuk Pięknych UMK, dostępny jest TU.

Pomysłodawcy wydarzeń: dr hab. Andrzej Kałucki, prof. UMK, mgr Marzena Wilk, mgr Adam Kaźmierczak.

Organizatorzy: Pracownia Witrażu Wydziału Sztuk Pięknych UMK.