Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

"YUFE MINORS". STUDIUJ MIĘDZYNARODOWO!

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Andrzej Romański

Do 15 października 2022 r. można aplikować do programu YUFE MINORS, który oferuje udział w specjalnym bloku przedmiotów na europejskich uczelniach tworzących konsorcjum YUFE.

Oferta przygotowana przez uczelnie należące do YUFE skierowana jest do osób na II i III roku studiów licencjackich lub na I lub II roku studiów uzupełniających, które chcą poszerzyć swoje wykształcenie i zdobyć 30 punktów ECTS. Tematyka zajęć dotyczy zagadnień dotyczących problematyki miejskiej, takich jak zdrowie publiczne, ekologia, zrównoważony rozwój czy dziedzictwo.

Program YUFE Minor możesz zrealizować w Toruniu, wybierając program Urban Health &Wellbeing oferowany przez UMK, lub w semestrze letnim wyjechać do uczelni w Maastricht, Antwerpii lub Rijeki, decydując się na proponowane przez nie programy.

Wyjazd wiąże się z otrzymaniem stypendium Erasmus+ oraz dodatkowych środków z UMK.  

Na etapie pilotażowym YUFE proponuje cztery "Minory". Zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Część z nich odbywa się jest online. Rekrutacja trwa do 15 października 2022.

YUFE Minor (ulotka informacyjna)

Aktualne programy YUFE MINOR:

Dodatkowych informacji udziela YUFE Admission Officer na UMK: Mateusz Magalski (Dział Kształcenia, rektorat, p. 411), e-mail: admission_yufe@umk.pl 

pozostałe wiadomości