POPLENEROWA WYSTAWA ARTYSTÓW-KONSERWATORÓW DZIEŁ SZTUKI

Serdecznie zapraszamy do Galerii Muz Centrum Kultury Dwór Artusa w Toruniu przy ul. Podmurnej 1 na wystawę XI MIĘDZYUCZELNIANEGO PLENERU ARTYSTÓW-KONSERWATORÓW DZIEŁ SZTUKI – JASZCZUROWA 2022. Wystawa czynna do 15.10.2022 r.

Uczestnikami pleneru byli pracownicy naukowo-dydaktyczni dwóch polskich uczelni kształcących artystów i konserwatorów dzieł sztuki, tj. Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i Wydziału Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu: Elżbieta Basiul (Toruń), Marek Basiul (Toruń), Anna Zalewska-Falińska (Warszawa), Jerzy Nowosielski (Warszawa), Danuta Stępień (Warszawa), Magdalena Sitkiewicz (Toruń), Iwona Szmelter (Warszawa).

Kuratorzy wystawy: Elżbieta Basiul, Danuta Stępień.

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.