Kontaktul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń

STUDIUJ W PROGRAMIE YUFE STUDENT JOURNEY!

Zdjęcie ilustracyjne

12 września 2022 r. rozpoczyna się rekrutacja do programu YUFE Student Journey, która trwać będzie do 30 października 2022 r.

Aby dowiedzieć się więcej o programie - można zapisać się na YUFE Open Days przeprowadzane on-line:

>>> 12 września od 11:30-13:30

>>> 11 października od 11:30-13:30

Szczegóły programu i aplikowania oraz kontakt do koordynatorów programu dostępne są na stronie https://bit.ly/studiuj_z_YUFE.

YUFE Student Journey – to personalizowana ścieżka edukacyjna, trwająca maksymalnie 2 lata, pozwalająca na realizację kursów akademickich i językowych na 9 partnerskich uczelniach w tym samym czasie. Poza kursami można również skorzystać z programów wspierających przedsiębiorczość, innowacyjność oraz lokalną społeczność, zyskując nowe umiejętności i doświadczenia. W zajęciach można brać udział wirtualnie (czym odróżnia się od Erasmus+), fizycznie – wyjeżdżając za granicę, a także łącząc oba te sposoby w typie blended mobility.

pozostałe wiadomości