Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

STUDIUJ W PROGRAMIE "YUFE MINORS" I "YUFE STUDENT JOURNEY"! SERIA SZKOLEŃ

Zdjęcie ilustracyjne

Trwa rekrutacja do dwóch programów YUFE. Do 15 października 2022 r. można aplikować do programu YUFE MINORS, który oferuje udział w specjalnym bloku przedmiotów na europejskich uczelniach tworzących konsorcjum. Do 30 października 2022 r. trwa rekrutacja do YUFE Student Journey, pozwalającego na realizację kursów akademickich i językowych na 9 partnerskich uczelniach w tym samym czasie.

YUFE MINOR

Program YUFE Minor można zrealizować w Toruniu, wybierając program Urban Health &Wellbeing oferowany przez UMK, lub w semestrze letnim wyjechać do uczelni w Maastricht, Antwerpii lub Rijeki, decydując się na proponowane przez nie programy. Wyjazd wiąże się z otrzymaniem stypendium Erasmus+ oraz dodatkowych środków z UMK.  

Oferta przygotowana przez uczelnie należące do YUFE skierowana jest do osób na II i III roku studiów licencjackich lub na I lub II roku studiów uzupełniających, które chcą poszerzyć swoje wykształcenie i zdobyć 30 punktów ECTS. Tematyka zajęć dotyczy zagadnień dotyczących problematyki miejskiej, takich jak zdrowie publiczne, ekologia, zrównoważony rozwój czy dziedzictwo.

Na etapie pilotażowym YUFE proponuje cztery "Minory". Zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Część z nich odbywa się jest online.

YUFE Minor (ulotka informacyjna)

Aktualne programy YUFE MINOR:

Dodatkowych informacji udziela YUFE Admission Officer na UMK: Mateusz Magalski (Dział Kształcenia, rektorat, p. 411), e-mail: admission_yufe@umk.pl 

----------------------------------------------------------------------

YUFE STUDENT JOURNEY

YUFE Student Journey to personalizowana ścieżka edukacyjna, trwająca maksymalnie 2 lata, pozwalająca na realizację kursów akademickich i językowych na 9 partnerskich uczelniach w tym samym czasie. Poza kursami można również skorzystać z programów wspierających przedsiębiorczość, innowacyjność oraz lokalną społeczność, zyskując nowe umiejętności i doświadczenia. W zajęciach można brać udział wirtualnie (czym odróżnia się od Erasmus+), fizycznie – wyjeżdżając za granicę, a także łącząc oba te sposoby w typie blended mobility.

Aby dowiedzieć się więcej o programie - można zapisać się na YUFE Open Days przeprowadzane on-line: 11 października od 11:30-13:30.

Odbędą się również spotkania online na UMK:

20.10., godz. 12:00, wirtualne spotkanie informacyjne >>> https://bit.ly/ExploringYUFEStudentJourney

25.10., godz. 12:00, konsultacje online dotyczące przygotowania aplikacji, obowiązuje rejestracja >>> https://bit.ly/ExploringYUFEStudentJourney2

Spotkania informacyjne stacjonarnie na UMK, godz. 9:00 – 13:00:

  • 12.10. hol Wydziału Nauk o Ziemi i i Gospodarki Przestrzennej
  • 13.10. hol Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania
  • 18.10. hol Collegium Maius Wydziału Humanistycznego
  • 19.10. hol Wydziału Prawa i Administracji

Szczegóły programu i aplikowania oraz kontakt do koordynatorów programu dostępne są na stronie https://bit.ly/studiuj_z_YUFE.

pozostałe wiadomości