8.06 "ŚNIADANIE NA TRAWIE" - WYDZIAŁOWY PIKNIK DLA WSZYSTKICH

Nie tylko sztuką się karmimy!

W środę 8 czerwca 2022 r. Samorząd Studencki Wydziału Sztuk Pięknych UMK zaprasza na wewnętrzny dziedziniec Wydziału przy ul. Sienkiewicza 30/32.

Będzie okazja:
- zjeść rogala na koszt Samorządu :)
- napić się kawy
- zintegrować się z osobami z innych kierunków
- poplotkować przy szamce na kocykach i leżakach
- WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE, w którym do wykonania będzie SZKIC wydziałowego budynku lub jego dowolnego fragmentu (konkurs trwa w czasie śniadanka, prace będą zbierane o godzinie 13.00, a wyniki podane o godz. 14.00; komisja oceniająca składać się będzie z dwóch członków samorządu, przedstawiciela władz dziekańskich, przedstawiciela Katedry Rysunku; najlepsze realizacje będą prezentowane na wystawie; dokładny regulamin wkrótce).

W trakcie śniadania, o godzinie 12:00 będzie miała miejsce także w Pracowni Witrażu wystawa "Triforium" studentów malarstwa.

Prosimy o zabranie kubeczków, kocyków, a także mile widziane będzie jedzonko.

Do zobaczenia na trawie 8 czerwca między 9.00 a 14.00! Wydarzenie kierowane przede wszystkim do studentów, absolwentów i pracowników Wydziału Sztuk Pięknych