Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

ZGŁOŚ SIĘ NA SPOTKANIA KULTURY STUDENCKIEJ. PRZEDŁUŻONY NABÓR

Zdjęcie ilustracyjne

Toruńskie Spotkania Kultury Studenckiej to wydarzenie, na którym studenci mają okazję zetknąć się z kulturą studencką z całej Polski. Dlatego zapraszamy wszystkich twórczych studentów do zgłaszania swoich prac i udziału w przeglądzie w charakterze widzów.

Do dnia 7 kwietnia 2022 r. trwa etap zbierania zgłoszeń w 3 kategoriach za pomocą Formularzy Zgłoszeniowych dostępnych na stronie: https://tsks.umk.pl/.

Spotkania odbędą się w dniach 19-21.04.2022 roku w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wydarzeniu będą współtowarzyszyły wystawy, pokazy i warsztaty. Tegoroczna edycja TSKS to aż trzy niezwykłe wydarzenia. Każdy wieczór to inna nowa przygoda, pełna śmiechu, radości, ruchu i kolorów.

Przegląd Impro - improwizacja powstaje na naszych oczach, wymyślana jest na scenie. Nie ma gotowych skeczów, przemyślanych żartów, ułożonego scenariusza, są tylko improwizatorzy, niezwykle kreatywni ludzie, którzy tworzą teraz i w tym miejscu. Tego nie da się powtórzyć.

Przegląd Animacji i Filmów Krótkometrażowych – niezwykle utalentowani studenci z całej Polski zabiorą widownię w podróż pozwalającą zanurzyć się w wielu odmiennych światach, wywołają śmiech, wzruszenie – tego nie obejrzy się nigdzie indziej.

Przegląd Taneczny – sceniczne zmagania tancerzy, muzyka, światła – takich wrażeń można spodziewać się po przeglądzie, gdzie swoimi umiejętnościami popiszą się studenci zafascynowani tańcem.

Ostateczny termin podjęcia decyzji o kwalifikacji uczestników to 11.04.2022.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy! Zwycięzcy otrzymują nagrody pieniężne i pamiątkową statuetkę!

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/tsks.umk/

pozostałe wiadomości