OPEN CALL NA WYSTAWĘ RYSUNKU STUDENCKIEGO

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy i inne niezbędne informacje dostępne są na stronie https://rysowac.wordpress.com/.

Katedra Rysunku Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wraz z Galerią Sztuki Wozownia w Toruniu zapraszają do udziału w konkursie RYSOWAĆ ∞.

W konkursie mogą brać udział studentki i studenci wszystkich lat uczelni artystycznych oraz absolwentki i absolwenci dwóch ostatnich lat uczelni artystycznych. Duety i grupy artystyczne także są mile widziane. Pierwszy etap konkursu jest bezpłatny, natomiast ci, których prace zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu – wystawy w Galerii Sztuki Wozownia w Toruniu, zobowiązani są do uiszczenia opłaty w wysokości 60 zł.

Termin nadsyłania zgłoszeń to 31 marca 2022, termin wystawy: 6-30 maja 2022, miejsce: Galeria Sztuki Wozownia, termin wydania katalogu wystawy przewidziany jest na koniec 2022 roku. Część prac weźmie udział w wystawie towarzyszącej obchodom Roku Kopernikańskiego w lutym 2023 roku.