IV GALA COPERNICANA

Samorząd Studencki wraz z Samorządem Doktorantów UMK zaprasza na Uniwersytecką Galę Charytatywną. Gala Copernicana to plebiscyt, który ma na celu wyłonienie wyjątkowych osób i instytucji, które zostały zgłoszone i wybrane przez środowisko akademickie. Uroczystość ma również akcent charytatywny - cały dochód z licytacji, które odbędą się podczas Gali, zostanie przeznaczony na fundację "Kot". Odbędzie się również zbiórka funduszy na rzecz uchodźców z Ukrainy prowadzona we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem. Więcej: https://portal.umk.pl/pl/event/iv-gala-copernicana.

Gala połączona z koncertem i licytacją odbędzie się 23.03.2022 r. o godz. 18.00 w Auli UMK.

Do 18.03 trwało głosowanie w plebiscycie, w którym Wydział Sztuk Pięknych reprezentują:

Konkurs na najlepszego wykładowcę

dr Jakub Wawrzak