Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

WYSTAWA DYPLOM 2021 - KATALOG I ZDJĘCIA Z FINISAŻU

Zdjęcie ilustracyjne

Dobiegła końca wystawa DYPLOM 2021. Uroczysty finisaż połączony z wręczeniem absolwentom nagród i wyróżnień odbył się 18 lutego 2022 r. w Kinie Centrum CSW "Znaki czasu" w Toruniu, z udziałem dyplomantów i ich promotorów, pracowników i studentów Wydziału, władz dziekańskich, honorowych gości. Uroczystość swoim przybyciem uświetnił Prorektor UMK ds. Nauki - prof. dr hab. Wojciech Wysota. Tegoroczni dyplomanci byli pierwszymi, którzy otrzymali nowe wydziałowe gadżety, a wśród nich pendrive'y z cyfrową wersją katalogu DYPLOM 2021.
Wręczono ostatnie nagrody:

- NAGRODY SPECJALNE OKRĘGU TORUŃSKIEGO ZWIĄZKU POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW otrzymali: Jacek Nogowski - absolwent Grafiki oraz absolwentki Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki: Daria Maciąg, Kamila Bucior, Maria Juszkiewicz, Dominika Piekarska;

- NAGRODY PUBLICZNOŚCI CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ „ZNAKI CZASU” W TORUNIU otrzymali: Daria Weisbrodt - absolwentka Sztuki Mediów i Edukacji Wizualnej oraz Adrian Kiszka - absolwent Malarstwa. Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją zdjęciową upamiętniającą to spotkanie oraz z katalogiem wystawy PDF.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.