Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

OSTATNI DZIEŃ! KONKURS NA PROJEKT GRAFICZNY ETYKIET HERBAT

Zdjęcie ilustracyjne

Dziekan Wydziału Sztuk Pięknych UMK - dr hab. Joanna Kucharzewska, prof. UMK, wraz z partnerem Wydziału - Adamem Jendryczką, dyrektorem Muzeum Ziemi Chełmińskiej, ogłaszają konkurs na projekt graficzny etykiet herbat.

W związku z tym, iż miasto Chełmno uznane jest za Miasto Zakochanych, na Walentynki 2022 przygotowany zostanie pakiet promocyjny zawierający kubki oraz specjalnie personalizowaną chełmińską herbatę. Kubki otrzymały już swoją artystyczną duszę (widok w galerii poniżej), pozostało zaprojektowanie etykiet poszczególnych herbat. Stąd kierujemy do studentów, absolwentów, pracowników Wydziału Sztuk Pięknych UMK zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagroda główna wynosi 500 zł i możliwość realizacji projektu.

Warunki konkursu:

- zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie serii 4-6 etykiet o wymiarach 5x9 cm; etykieta będzie naklejana na torebkę o wymiarach 5,5x15 cm, występującą w kolorach: zielonym, czerwonym, czarnym i brązowego papieru eko (przykładowa wizualizacja gotowych torebek z herbatą dla miasta Warszawy w galerii poniżej); torebka zawierać będzie herbaty o wszystkich bazach - czarne, zielone, owocowe, mieszanki;

- w grafice należy uwzględnić nazwy herbat samodzielnie zaproponowane przez uczestnika konkursu;

- w grafice i/lub nazwie herbaty należy nawiązać do miasta Chełmna; etykiety mogą, ale nie muszą nawiązywać do istniejących już kubków.

Projekty prosimy nadsyłać do dnia 15 grudnia 2021 r. na adres mailowy pełnomocnika Dziekan Wydziału Sztuk Pięknych ds. Promocji - joanacie@umk.pl.

Zapraszamy!

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.