PODPISANIE POROZUMIEŃ O WSPÓŁPRACY

W tym roku podpisano porozumienia o współpracy Wydziału Sztuk Pięknych z trzema instytucjami: Zamkiem Królewskim na Wawelu, Muzeum Ziemi Chełmińskiej oraz Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu.
Strony zadeklarowały zamiar współpracy, przede wszystkim w zakresie współorganizacji wydarzeń artystycznych i naukowych, organizacji praktyk i staży studenckich oraz promocji i upowszechniania nauki i sztuki.

Na załączonych zdjęciach Dziekan Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu - dr hab. Joanna Kucharzewska, prof. UMK podpisuje porozumienia z:

- dr. hab. Andrzejem Betlejem, prof. UJ – Dyrektorem Zamku Królewskiego na Wawelu w Krakowie

- Adamem Jendyczką – Dyrektorem Muzeum Ziemi Chełmińskiej w Chełmnie

- Krzysztofem Stanisławskim – Dyrektorem Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu.

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.