WYSTAWA W SKŁUDZEWIE

25 września 2021 r., w galerii Stary Dwór w Skłudzewie miał miejsce wernisaż XX Ogólnopolskiego Interdyscyplinarnego Pleneru Profesjonalistów „Przestrzeń Przyrody” – Skłudzewo 2021 z udziałem artystów z Bochni, Gdańska, Grudziądza, Krakowa, Nowego Wiśnicza, Nysy, Skłudzewa, Wrocławia i Torunia, a wśród nich pracowników naszego Wydziału. Podczas otwarcia wystawy można było wysłuchać wystąpienia prof. dra hab. Wiesława Smużnego na temat kolekcji skłudzewskiej. W kaplicy odprawiona została msza św. w intencji zmarłych członków ZPAP Okręgu Toruńskiego i Przyjaciół Fundacji Piękniejszego Świata.
Na wystawie można obejrzeć prace pracowników naszego Wydziału - dr hab. Anny Koli, prof. UMK i prof. dra hab. Mariana Stępaka.

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.