ZAPROSZENIE DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TRIENNALE "NOTO" 2021

Instytut Grafiki i Wzornictwa i Instytut Sztuki Mediów Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej, Koło Naukowe Kwadrat oraz Fundacja Sztuki Współczesnej NOTO ART zapraszają studentów i absolwentów z lat 2019, 2020, 2021 do wzięcia udziału w Międzynarodowym Triennale Notacji Artystycznej NOTO 2021.

Hasłem przewodnim konkursu jest „FUGAS CHRUSTAS” (cytat z klasyka polskiego dramatu Aleksandra Fredry). W swobodnym tłumaczeniu ta żartobliwa hybryda łacińsko-polska oznacza „ucieczkę w krzaki”. Z jednej strony jest to metafora pozornej ochrony przed zagrożeniami cywilizacji, jaką daje przyroda, z drugiej to odniesienie do natury jako jednego z wielkich tematów sztuki.

Zgłoszenia do I etapu konkursu należy nadsyłać do dnia 29 września 2021 r. na adres mailowy: konkursnoto@up.krakow.pl

Szczegółowe informacje, w tym regulamin konkursu, na stronie internetowej Konkursu NOTO: www.noto.up.krakow.pl.

Zapraszamy również na profile społecznościowe:

www.facebook.com/noto.notebook
www.instagram.com/noto.notebook