TRWA DRUGA TURA REKRUTACJI NA TRZY KIERUNKI NASZEGO WYDZIAŁU

fot. Andrzej Romański

Trwa tura uzupełniająca na wybrane kierunki stacjonarnych studiów licencjackich i jednolitych magisterskich.

Poniżej lista kierunków objętych rekrutacją uzupełniającą na naszym Wydziale:

– studia stacjonarne pierwszego stopnia:

• historia sztuki
  • krytyka artystyczna

– studia jednolite magisterskie:

• malarstwo.

Internetowa rejestracja kandydatów na malarstwo będzie trwała do 10 września 2021 r. do godz. 23:59. Na pozostałe kierunki objęte drugim naborem chętni mają czas do 13 września 2021 r. Do tego czasu należy zarejestrować się w systemie IRK oraz dokonać opłaty rekrutacyjnej. Szczegółowy harmonogram uzupełniającej tury rekrutacji na studia stacjonarne jest dostępny w niezbędniku dla kandydatów.

Wyniki pojawią się w systemie na indywidualnych kontach 17 września o godz. 14:00. Osoby zakwalifikowane do przyjęcia będą musiały dostarczyć komplet dokumentów od 20 do 22 września. Dostarczenie dokumentów jest niezbędnym krokiem w drodze do przyjęcia na studia.

Kontakt do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej