Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

GALERIA ZDJĘĆ Z FINISAŻU WYSTAWY "DYPLOM 2020"

Zdjęcie ilustracyjne

 

6 czerwca 2021 r. odbył się finisaż wystawy DYPLOM 2020. 

W galerii prezentujemy zdjęcia z tej uroczystości.

Na finisażu nagrodę przyznał Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Toruński. W tym roku jednogłośnie uhonorowano Natalię Kwiatkowską z Grafiki za dyplom "Tytani".

Swoje nagrody przyznała także publiczność zwiedzająca wystawę DYPLOM 2020. W tym roku są aż cztery wyróżnione osoby. Dwa równorzędne miejsca pierwsze zajęli: Agata Wiśniewska z Malarstwa i Jakub Sobczak z Grafiki, natomiast dwa równorzędne miejsca drugie absolwentki Grafiki – Martyna Makowska i Paulina Czarnecka. Nagrodzonym dyplomantom i ich promotorom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej wystawy https://dyplomy-wsp.umk.pl/.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.